Co děláme - Wow Brands

Kdo jsme a co děláme ?

Baví nás, co děláme, a snažíme se pracovat nejlépe, jak umíme. V následujících řádcích se pokusíme lépe představit rozsah naší práce a představit se Vám. Ze všeho nejvíce nás ale zajímá, co děláte Vy.

My jsme vždy po ruce českým a slovenským profesionálům v oboru interiérového designu, architektury, real estate developmentu a všem obchodním společnostem, které rády pracují s námi a s našimi produkty ve svých projektech. Poskytujeme produktové informace nejen technického charakteru, propojujeme správné lidi, zajistíme Vám vzorky, zpracujeme či zkonzultujeme Vaše návrhy a nápady. Ve spolupráci s lokálními prodejci se maximálně staráme o úspěšnou prezentaci našich výrobců na našich trzích. Rozumíme našim značkám, jejich filozofii a snažíme se komunikovat jejich vizi a know-how.

20

+

LET ZKUŠENOSTÍ

Jsme nábytkáři, kteří mají perfektní znalost našich, ale i konkurenčních produktů. Naše znalost trhu a lidí v oboru, zastoupení výrobců u těch nejlepších prodejců, unikátní postavení a mezinárodní úspěch našich značek, to vše z nás činí vyhledávanou a úspěšnou agenturu. Jste-li privátní osoba a máte jako koncový klient zájem o některý z našich produktů, rádi Vás nasměrujeme k nejbližšímu prodejci.

7

+

Zastupovaných značek

15

+

Prodejců a dealerů

100

+

Předních architektů a designerů

Hlavní tváře Wow Brands

Pracujeme s nadšením pro vybrané společnosti z různých koutů Evropy. Je pro nás privilegium tyto výrobce reprezentovat, posilovat jejich pozici na trhu a pomáhat jim k úspěchu.

Robert Franěk

Design je součástí kultury a kultura vytváří hodnoty, které utváří naše prostředí

David Pospíšil

Je mi ctí představovat lidem z branže produkty od věhlasných značek.

Tyto značky nám důvěřují

Co je nového ?

Novinky z agentury & realizace